| TheHobbitHere a întrebat:

Am un Microsoft Lumia 535 si as vrea sa ii dau update, dar cand dau la actualizare telefon imi scrie Se verifica actualizarile...
Si sta asa pana la nesfarsit. Cum imi pot actualiza telefonul?

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

1. Incearca sa inchizi, redeschizi telefonul, apoi cauta iar actualizari.

2. Sigur nu ai ultima versiune de Windows?

3. Du-te la un centru GSM sau la sediul operatorului tau de telefonie mobila, in caz ca ai telefonul pe abonament, implicit cu garantie.
Daca nu ai garantie la el, poti plati interventia.

| TheHobbitHere explică (pentru nutuxcristian):

Imi arata ca se cauta actualizari incontinuu

| nutuxcristian a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Urmeaza pasul 3.