| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia lumia 635 dual sim si unul simplu, am observat la cel simplu ca am unde la cel dual am cartela un fel de "capac", intrebarea este daca il pot transfoma pe cel simplu in dual?

1 răspuns:
| adrian6 a răspuns:

Salut. e destul de dificil de transformat un telefon simplu in dual deoarece implica schimbarea soft-ului pentru a implementa un soft de dual si mai implica adaugarea unor componente ce tin de partea de hardware(practic trebuie modificate schema electrica).