| ConfruntareaSaolin a întrebat:

Am un telefon Allview a5 quad si am o mare problema am jocul Pirate Kings instalat in el iar el are 75 mb dupe ce intru in joc el are 193 mb ce pot face am incercat si cu aplicatia clean master dar degeaba dupa ce intreu in joc revine iar la 193 mb ce pot face sa ramana la 75 mb?
Funda

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

75mb are instalarea, dupa ce-si baga restul de fisiere se face de 193mb. Asta e de la aplicatie.

| ConfruntareaSaolin explică (pentru j1NNNx):

Iar acum are 198 mb! de ce creste asa?

| j1NNNx a răspuns (pentru ConfruntareaSaolin):

De la update-uri. Poate are 200mb, dar e super misto happy daca tot creste iti recomand sa-ti cauti alt joc happy