| DenyX13 a întrebat:

Azi mi-am luat un Allview A5 Quad. Mi se bloca junatate din touch, cel de jos si nu mai mergeau sa se deschida aplicatiile de acolo.Trebuia sa ii dau de fiecare data restart. Stie cineva din ce cauza?

4 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Si eu am aceias telefon inceeca cu un update de soft sau suna la Allview sa til faca pe garantie

| DenyX13 explică (pentru vladionut94):

Si cum fac update de soft?

| vladionut94 a răspuns (pentru DenyX13):

Pai du-te la setari actualizare sistem asigurate ca este conectata la wifi sau date si cauta ultima actualizare facuta de android

| DenyX13 explică (pentru vladionut94):

Mersi mult