| SweetChildOAxls a întrebat:

Este cineva care are telefon HTC Wildfire sau HTC Wildfire S? Daca aveti, va rog sa imi dati un mesaj privat, pentru ca as avea cateva intrebari legate de acest telefon.

Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| mery1934 a răspuns:

1.Da
2.Cred ca dahappy
3.O zi-doua, in functie de cat de mult il folosesti, dar se incarca repede
4.Ies bine, camera e de 5 megapixeli
Eu sunt foarte multumita de acest telefon, ti-l recomandhappy

2 răspunsuri:
| mery1934 a răspuns:

Buna,am eu HTC Wildfire S. Poti sa-mi trimiti mesaj privathappy

| SweetChildOAxls explică (pentru mery1934):

Nu pot sa iti trimit un mesaj privat deoarece sunt membru junior. Dar iti voi scrie aici intrebarile mele :

1. Poti viziona videoclipuri pe Youtube?
2. Poti juca jocurile de pe Facebook care merg in general pe Android?
3. Cam cat tine bateria?
4. Cat de bine ies pozele si videoclipurile filmate cu acest telefon?

Multumesc anticipat big grin

| mery1934 a răspuns (pentru SweetChildOAxls):

1.Da
2.Cred ca dahappy
3.O zi-doua, in functie de cat de mult il folosesti, dar se incarca repede
4.Ies bine, camera e de 5 megapixeli
Eu sunt foarte multumita de acest telefon, ti-l recomandhappy