| kljjki a întrebat:

nu demult am primit cadou un telefon Samsung Galaxy i9260(nu-i original) ..pe internet pot sa intru doar de pe Opera pentru ca alt browser nu are in meniu ..atunci cind intru de Opera pe un sait de socializare(de ex. odnoklassniki) sta putin si ese singur si plus la asta nici pozele nu le arata (cred ca-i o versiune veche a Operei)...ce sa fac ca sa pot sta liber pe net?

2 răspunsuri:
| MrBrangspears a răspuns:

Iei alt browser de pe AppStore sau de pe acel opera...sau eventual i faci update.

| kljjki explică (pentru MrBrangspears):

Am incercat sa i-au alt browser de pe opera actuala dar de fiecare data imi spune "no space left" ..depaft asta imi arata de fiecare data cind incerc sa downloadez ceva!