| Rawr22 a întrebat:

Ce parere aveti despre cumpararea unui telefon de la eMAG?

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-am cumparat doua de la ei (unul mi-a fost furat). Sunt o firma serioasa. Pe langa telefoane mi-am cumparat si alte piese de la ei si n-am avut probleme.

| TuElEA a răspuns (pentru Salontanul):

Telefoanele erau in garantie, nu? In caz ca telefonul se strica... poti merge cu el la orice services sau garantia iti mentioneaza unde anume?

| Salontanul a răspuns (pentru TuElEA):

Pe eMag este un serviciu de returnare obiecte defecte. Completezi o cerere care se afla pe site-ul magazinului si vine Fan Courier si ti-l ridica. Trebuie doar sa trimiti totul in cutia originala cu garantia in original (faci si pastrezi o copie) si cu factura in copie. Factura originala o pastrezi.

| MadRaven a răspuns:

Buna,
Eu am de pe eMAG si tableta si laptop si telefon si epilator si carti.
E foarte bun, cel mai bun chiar.
Numai bine!

| Liiiax99 a răspuns:

Mai bine iti iei de la magazine din orasul tau.

| Rawr22 explică (pentru Liiiax99):

EMAG este in orasul meu straight face

| Liiiax99 a răspuns (pentru Rawr22):

Credeam ca vrei sa iei dupa net.

| bunicisibuni a răspuns:

E o idee foarte bun. Merită.

| XxXExpert a răspuns:

E cea mai tare firma!

| Olivia_Hanca_1984 a răspuns:

Eu zic ca mai bine de pe tocmai.ro poti sa te intelnesti cu persoana care vinde telefonul sidaca iti place il cumperi daca nu cauti pe altcineva! Bafta :* happy

| suntserios a răspuns (pentru Olivia_Hanca_1984):

Omu vrea telefon nou, ce il trimiti tu sa cumpere sh-uri de pe tocmai?

| Salontanul a răspuns (pentru Olivia_Hanca_1984):

Se mai plangea unul de pe TPU ca a primit de la cineva o cutie cu carcasa goala de pe site-uri gen Tpcmai.ro, Mercador.ro si altele asemanatoare. Acolo se poate sa ai noroc sau nu. Pe eMag e sigur.

| Rawr22 explică (pentru Olivia_Hanca_1984):

Vreau nou nu ultimul jaf si invata sa scriiwinking

| Olivia_Hanca_1984 a răspuns:

Daca comanzi de la tocmai.ro atunci te poti intalni cu cel care vinde si inainte sa platesti pot sal aprinzi si sa te uiti cum mergewinking 100% vei avea noroc :* happywinking