| CocoMexii a întrebat:

Cum pot sa imi activez Internet-ul pe telefon. am Alcatel OT 10 happy Ce conditii trebuie sa indeplinesc?

5 răspunsuri:
| CocoMexii explică:

Sunt pe cosmote

| spank17 a răspuns:

Esti pe Vodafone? daca da, apeleaza *100#

| FlyingFox a răspuns:

Daca esti pe Orange si ai abonament/optiune PrePay cu internet inclus, activeazati setarile aici: http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro :)

| IoanaOana a răspuns:

In ce retea esti?

| Golanasul a răspuns:

Daca telefonul are internet trebuie doar sa aleg o optiune care iti ofera posibilitatea sa accesezi internetul pe mobil o sa primesti un sms cu setarile necesare dupa activarea optiuni