| Ateistu a întrebat:

Este mai bun Samsung Galaxy s5 decat iphone 5s?
Ma refer la sistem de operare la camera la tot
Care dintre aceste 2 telefoane este mai bun aici intra si calitatea
Merita sa imi achizionez noul Samsung galaxy s5? fiindca am Samsung galaxy s4
Astept opiinile voastre

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai S4 ce rost are sa iti iei S5? pentru niste modificari minore nu se merita, doar daca vrei sa te lauzi ca ai ultimul model

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy s5 are camera de 16 mpx filmeaza 4k are procesor quad core de 2.5 ghz 2 gb de ram si android 4.4.2 kitkat. Ia Samsung galaxy s5

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ateistu):

Samsung-ul este pest iphone in toate. Samsung acum nu se mai bate cu iphone ci cu Sony pentru ca si ei au telefoane beton.

| Dydydodo a răspuns:

Eu zic sa nu o faci. Daca pana si Samsung galaxy s4 este mai bun ca iphone 5s ce rost care sa-ti cumperi un Samsung galaxy s5? Eu am un Samsung galaxy s4 si nu ma pot plange de el, noul telefon are mici modificari, nu ai de ce sa-l schimbi.

| elmoro01 a răspuns:

Parerea mea este sa iti cumperi un iphon 5s, deoarece Samsung galaxy s5 este ca un Samsung galaxy s4 dar cu mici modificari. Ori iti cumperi un Iphon 5s ori ramai la Samsung galaxy s4. Sper ca te-am ajutat

| Vladutzu22 a răspuns:

Ce se intampla... ca si sistem de operare/camera/aplicatii etc este mult mai extins un Samsung Galaxy S5, insa totusi el costa mai putin decat un Iphone5S, deoarece Iphon`urile isi pastreaza preturile deoarece este marca fabricata de englezi si alte tari dar foarte putin, in schimb Samsung`urile de foarte multe tari. Deci sfatul meu este urmatorul, i`ati un Samsung Galaxy S5, scapi si mai ieftin la bani si ai si tehnologie mai avansata. Este doar o parere sper ca ti-am fost de ajutor. Funda daca consideri ca raspunsul meu te poate ajuta happy