| MavisBlk a întrebat:

Hey am descarcat Minion Rush pe Samsung Galaxy Trend si cand intru ma scoate din joc.Nu cred ca e de vina telefonul deoarece are un sistem de operare bun. Daca pot sa fac ceva ziceti-mi.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Tocmai ca este bun sistemul de operare.De asta te scoate din joc.Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar.

9 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Sigur are un virus.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l la loc. Si daca face tot la fel asteapta noua versiune daca nu telefonul tau nu este bun sa joci acel joc, SI nu prea conteaza ce versiune de android are...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de unde ai instalat acest joc - e posibil să nu fie compatibil cu modelul tău de telefon, ori NU s-a instalat corect...

Dacă l-ai instalat din Market, atunci ar trebui să ruleze bine!

Eventual, îl dezinstalezi şi apoi îl reinstalezi iar...

Toate cele bune.

| MavisBlk explică (pentru darrio2007):

L-am dezinstalat si reinstalat si acum imi merge.Mersi mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc.Iti doresc un An Nou fericit.

| MavisBlk explică (pentru darrio2007):

Au fost atatea momente in 2013 cand te-am obosit, suparat, deranjat, enervat, incurcat, plictisit... Azi vreau doar sa spun ca in 2014 am de gand sa continui

| darrio2007 a răspuns (pentru MavisBlk):

Ok.Am sa te suport si in 2014.Asa cum si altii ma suporta pe mine.

| MavisBlk explică (pentru darrio2007):

Ok,la multi ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru MavisBlk):

La Multi Ani!