| Groparu_Andreea_1998 a întrebat:

Hey...am si eu un Allview si de aseară nu-mi mai merge aplicația Facebook si nici Messengerul nu merge....ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Http://www.apkhere.com/app/com.facebook.orca Alege ce vrei!
http://www.apkhere.com/app/com.facebook.katana! Sugerez la ambele versiuni vechi! Daca nu merge da-ti restart la telefon! Daca nici asta da-i un factory reset!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Resetează-l din fabrică și încearcă din nou. E posibil să fi luat vreun virus.

| Groparu_Andreea_1998 explică (pentru OnuOnulică):

L-am resetat de doua ori si tot nu merge, ce antivirus e cel mai bun pentru telefon...

| Zaygon a răspuns:

Reinstaleza-le si daca tot nu merge cauta si instaleza versiuni mai vechi care iti mergeau.