| anonim_4396 a întrebat:

am un Allview p5 life si i-am dat reset, toate bune si frumoase. dupa ce se deschide imi cere o parola de confidentialitate pentru deblocare...i-am dat si reset din android si la fel imi apare! caare e parola/codul?

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai e parola pusa de tine la blocare ecran. Alta parola nu imi dau seama care ar fi. Dai o resetare hard, tinand apasat butonul powe si butonu volum + sau -. Dai pe delete data wape clean cu sau fara delete in fata si dupa dai reboot. Ar trebui sa stearga tot. Daca nu merge trebuie resoftat. asta doar la service te ajuta.

| Dorin_Isofache_1994 a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Am dat de toate, si de nu stiu cate ori...nu a vrut. Eu nu am avut cod de siguranta pe el.

| FlorinCiokan a răspuns:

Du-l la service sa iti reinsaleze soft-ul.