| KevinPrince a întrebat:

Cu cat se vinde o replica Samsung galaxy s5
1:1 replica identica, cu originalul!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Replica tot replica ramane. nu iti garanteaza nimeni ca o sa iti mearga bine touch-screen, Camera foto si altele. Am vazut replici si stiu ce zic. mai bine iti cumperi original. conteaza mai mult calitatea decat pretul.

5 răspunsuri:
| wanted1 a răspuns:

Se vinde cu pret-ul cuprins intre 550-700lei.

| KevinPrince explică (pentru Grigore_Daniel_1984):

Crezi ca ar fi mai bun un Samsung galaxy s2, folosit ceva timp...decat galaxy s5 replica nou?

| Maxxie a răspuns:

De unde sa imi iau si eu replica de s4? sau s5?

| KevinPrince explică (pentru Maxxie):

Eu mi-am luat ieri de pe tocmai.ro replica galaxy s5 si merge perfect ( nou..sigilat cu 450 ron)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.