| Octavian_Tiberiu_1992 a întrebat:

I se mai întâmplă cuiva ca de la ultimul update de soft la Samsung sa i se înțepe telefonul atunci când intră intr-un joc sau cand intra pe o pagina web? Nu se inteapa si ramane asa ci doar merge cu fracțiuni de imagini ☹ am un s7 edge dar nu mi s ă intamplat niciodata asa ceva sau ceva asemănător

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Dupa un update pentru o functionare optima este recomandat sa i dai o resetare (revenire la setarile din fabrica).