| rolandbejan a întrebat:

nu de mult am primit un ipone 4 replica dar cu care nu ii ieste buna bateria. am cautat pe net dar nimic. as dori sa imi dati un link cu un anunt din Romania pentru baterie. Pe baterie scrie asa : Li-ion Battery 900mAh Charging limited voltage: 3.7V
Standard: GB/T18287-2000 Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la magazinul de unde l-ai luat sau scrie in browser telefoane replica. Sunt mai multe magazine care vand asa ceva si au si acumulatori. Cauta la "Contact" suna-i si intreaba-i.

| rolandbejan explică (pentru Salontanul):

Am uitat sa spun ca telefonul a fost la cineva dupa aceea a fost al meu