| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez un smartphone mai exact Allview p5 quad sau galaxy s2 plus acum ce vreau eu bateria sa dureze mult conexiuni Wi-fi si sa fie peste Acer liquid z2. Vreau si argumente dc alegeti acel smartphone.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nokia Lumia 820. In urma cu ceva vreme m-a rugat cineva sa o ajut sa isi cumpere cel mai bun telefon cu banii pe care ii avea, si acesta a fost modelul ales. Nu vei face cu Android ce poti face cu WP8, ai baterie foarte buna, LTE, camera foto care reda intensitatea culorilor reale, si foarte multe aplicatii bune, de instalat. Samsung nu-ti ofera calitate, iar produsele romanesti inca nu m-au convins. Este o optiune personala.

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns:

Daca as fi in locul tau as alege s2 plus pentru ca este facut de o firma de calitate...allview este romanesc asamblat cu piese chinezesti