| ApolloO0 a întrebat:

Ce informatii puteti sa imi dati din propria voastra experienta despre HTC one s.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Destul de bun iti recomand sa iti iei pe negru.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Informatii dintr-o experienta proprie cu acest telefon iti pot da doar persoanele care au acest telefon si il folosesc zi de zi.

Iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/11QImAD si sa citesti comentariile celor care l-au cumparat deja.

| aventador a răspuns:

ONE S e unul din telefoanele mele preferate, imi place cel mai mult la el faptul ca are 7.8 cm mm grosime, e foarte subtire, are difuzorul beats audio, care face ca muzica sa se auda la o calitate foarte inalta, procesorul de 1.5 dual core, foarte bun, ruleaza multe jocuri, are memoria ram de 1 gb,eu ti-l recomand pe gri, imi place mai mult, dar ai grija, eu iti recomand HTC one s cu procesorul S4, nu cel cu S3, mai cauta pe net diferenta dintre cele 2 procesoare, sa vezi si tu ce e diferit intre ele.

| ApolloO0 explică (pentru aventador):

Si este mai scump cu procesor s4? Eu vreau sa il i-au de la EMAG.