| Andrey43 a întrebat:

Salutare TPU am urgent! nevoie de sfaturi am un telefon Samsung S8300 si am facut upgrade la firmware nu mi-am dat seama ca firmware-ul(softul) e in chineza si dupa imediat am observat ca scria in paranteza(china)si am scos imediat usb-ul din pc telefonul s-a inchis si cand il deschid ramane blocat cu imaginea Samsung s8300 ce pot sa fac? Cand il conectez la pc nu mi-l mai gaseste nu merge sa fac nimic pe el.

Răspuns Câştigător
| Mdea721 a răspuns:

E destul de simplu...
Il duci la un service si in maxim 24 de ore ti-l resofteaza.
Costa maxim 40 LEI.
Bafta si sper ca te-am ajutat.
Funda?