| AtateaConditii a întrebat:

Sunt pe Orange si am activat nu stiu ce oferta ca sa primesc stiri de la 311. Si nu stiu cum sa-l dezactivez, primesc peste 10 mesaje zilnic si am fost la Orange shop a zis sa sun la relatii cu clientii mi-a spus sa trimit ANULTOT la 311, am trimis si tot nu se opreste. Am mai sunat odata iar mi-a zis sa scriu de data asta ANULDTOT si tot nu se opreste. Ce sa mai fac?

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu ai decat sa suni la ei pana ti-l dezactiveaza din centrala acest serviciu. Sau daca ai un smartphone, baga-l in blacklist si nu te mai deranjeaza.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| AtateaConditii explică (pentru OrangeHelper):

O sa iti trimit daca vad ca mai trimite. Acum observ ca a incetat.

| Pop_Daniel_1993 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am si eu aceeasi problema ce sa facem?

| alexstb a răspuns:

Dai la *100# ramura 1 contul meu si dupa aia ramura 2 optiuni active. si vezi ca trebuie sa apara acolo optiunea si o dezactivez big grin

| AtateaConditii explică (pentru alexstb):

Nu arata asa cum zici tu, arata 1. Buget, 2. alege, 3 romaing si international, 4.reincarcare prepay, 5 servicii, 6 timp liber si 7 Orange thank you?