| AnDutZzA020 a întrebat:

Am auzit de multe ori ca dupa ce moare un om, iese din el ca un fel de abur, norisor! Ce este de fapt?

Răspuns Câştigător
| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Abur= adica suflet care dupa ce murim se duce la Dumnezeu....stii si u sufletul nu moare nicio data dar corpu da happy!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambii părinți au murit sub ochii mei dar eu nu am văzut așa ceva. Cel mult etse un oftat și se crede că atunci iese sufletul.
Este groaznic să vezi cum ți se sting părinții în brațe!
Pa, pa.

| Lizzu a răspuns:

El sigur exista numai ca nu toti oamenii pot vedea...

| cOsmania a răspuns:

Pai nu iese nimic din el! unde ai vazut asa ceva!? nu iese nimic din el!

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Aubr= adica sufletul care se duce spre dumnezeu.....stii si u sufletul omului nu moare nicio data dar corpu da.

Întrebări recente