| BBiiiaa a întrebat:

Am facut un cont de facebook doar ca imi apare mereu "it's look like... email adress isn't working.please enter a valid." iar adresa de mail introdusa e valida, creata de 1 zi, dar merge.Care e problema?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Problema este ca tie nu ti-e comfirmat E-mailu si tot asa o sa iti apara, poti sa il comfirmi sau pot isa ti-l schimbi cu unu mai in siguranta happy

| BBiiiaa explică (pentru kar1GaNNN):

Nu am primit nimic pe mail.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru BBiiiaa):

Pai normal dupa ce iti faci contul pe facebook trebuie sa primeste un E-mail in care trebuie sa iti comfirmi E-mailu cu care ai facut facebook-ul happy
In cazul in care nu primesti, schimba-ti E-mailul happy