| lăngătinemereu a întrebat:

Am mai multe intrebari.
1 Cand incepi sa nu mai fi virgina.
2 Cum pot sta in uichend mai mult la tv pana seara tarziu fara color.
3.Cum pot strege un videoclip cu mine pe YOUTUBE.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

1. atunci cand te culci cu un baiat iti pierzi virginitatea happy
2.se scrie weekend si poti sa reglezi din telecomanda la tv la Meniu la Colors si iti baga alb-negru happy
3. dai acolo unde zice videoclipurile mele, apoi dai pe ala cu tine si dai stergerehappy sau daca nu mrg cauta pe google ca se gaseste,, Cum se sterge un videoclip de pe youtube?" big grin funda?smugdaca vr :* baftaaa

12 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Vai rolling eyes. du'te si impusca'te ca sa mai reducem prostia din Romaniabatting eyelashes

| lăngătinemereu explică (pentru Alllllexandra):

Hai ce aveti cu crimele si sinucidelor

| Andr3iutz a răspuns (pentru Alllllexandra):

Stiu aly...parca zici ca are 2 ani. pune intrebari idioate...mai devreme a intrebat daca sa se duca la doctor sau nu.laughing

| lăngătinemereu explică (pentru Andr3iutz):

Da ma lasi da am intrebat dar nu am voie sa mai pun intrebari in **** m-ati tu e treaba ta

| Alllllexandra a răspuns (pentru Andr3iutz):

Are chef de ras si nu stie ce sa faca... uita'te si tu daniela la o comedie cevalaughing

| lăngătinemereu explică (pentru Alllllexandra):

N-am chefwinking

| Alllllexandra a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Atunci de ce pui intrebari banale, fara noima, care n'au niciun rost?batting eyelashes

| lăngătinemereu explică (pentru Alllllexandra):

Ca vreau asa ca taci sau taceti

| Alllllexandra a răspuns (pentru lăngătinemereu):

laughing gura gradinitabatting eyelashes

| Andr3iutz a răspuns (pentru lăngătinemereu):

In primul rand...mama nu are **** mama are ***** Nu zice nimeni sa nu pui intrebari dar te sfatuieste lumea ca pari o limitata.

| lăngătinemereu explică (pentru Andr3iutz):

Eeeee ce sa zic asta ma intereseaza fix asta

| Andr3iutz a răspuns:

1. In 20. 05. 2012
2. Alb-negru.
3.Pasta alba.