| c0bra1337 a întrebat:

Am talent la fifa si as vrea sa ma duc la concursuri.Stiti daca sunt si in Bucuresti? Dau fundabig grin

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Si eu am talent la Call of Duty, la Minecraft (daca este vorba de survival stiu cam tot, la building am talent, iar la redstoneing ma descurc). Mai stiu bine sa joc si Deus Ex, si Battlefield.

Si nu, nu exista asa ceva in Romania. decat extrem de rar.

Daca vrei sa arati altor persoane talent u tau la Fifa apuca-te sa faci walktrought, sa explici cum se joaca, dar pentru asta trebuie sa ai un PC care sa duca si jocul + filmat, si un microfon ok si o voce placuta, si mult timp si rabdare happy

| MaybeAnotherDay a răspuns (pentru introduaicinumele):

Aici trebuie sa te contrazic, exista concursuri cu premii reale.Sunt oameni cu talente la diferite jocuri (cs, league of legends, dota 2, etc).Sa stii ca nu stiu daca ai auzit cumva de PGL (Proffensional Gamers League )winking Da` majoritatea oamenilor sunt copiiwinking Deci bafta...

Pentru fifa nu prea ai ce sa gasesti. Daca stii cs, dota 2 etc du-te la PGLwinking

| c0bra1337 explică (pentru MaybeAnotherDay):

Dar n-am steam

| MaybeAnotherDay a răspuns (pentru c0bra1337):

Pai cumparati laughing

| dinumario a răspuns:

Este pe calea giurgiului un bar acolo du-te la bar si intreaba cat costa