| ToryT a întrebat:

Am un canal de youtube. Nu vreau sa fac vlog, dar habar nu am ce sa fac... Vre-o idee?

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Incepe cu jocuri mai vechi ( gen neightbours from hell sau jocuri amuzante) dupa aia poti sa faci video-uri in care sa faci un mic review la un joc sau poate tips and tricks daca vrei sa faci stream recomand twitch.

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Uuu, ce zici daca il stergi?

| ToryT explică (pentru Staind):

Vai! Aplauze! Inca unul care se crede amuzant!

| Staind a răspuns (pentru ToryT):

Multumesc, multumesc! Nu trebuia!

| EneCristian a răspuns:

Pai ce vrei sa faci omule? adica ce iti place sa faci gaming sau review sau ce? da macar acolo un detaliu si mai vedem.

| ToryT explică (pentru EneCristian):

Gaming e o idee buna

| EneCristian a răspuns (pentru ToryT):

Incepe cu jocuri mai vechi ( gen neightbours from hell sau jocuri amuzante) dupa aia poti sa faci video-uri in care sa faci un mic review la un joc sau poate tips and tricks daca vrei sa faci stream recomand twitch.