| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Am un ciobanesc german de 4 luni si ma intereseaza de la ce varsta se duc la dresat? Cam cat costa un dresaj? Daca stiti pe cineva de incredere in timisoara care se ocupa cu asa ceva. Va multumesc

4 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Este greșit să credem că există o vârstă minimă pentru câine ca să fie dus la dresaj. Oricum, 4 luni este potrivit

| Bogyutzzz a răspuns:

Trebuie sa incepi cu el de mic pe la 2luni in joaca si pe urma din ce in ce mai avansat incearca asa cu el acum in fiecare zi o ora si vezi dupa 1-2 luni daca invatawinking

| Pasztor_David_1990 explică:

Da, nu eu vreau sa il drezez vreau sa il dau la dresat si cat costa?

| pisilove15 a răspuns:

Cauta pe internet dresori de caini din Timisoara si suna. Apoi intreaba cat costa si la ce varsta trebuie dresat.