| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pot face muschi sau sa am patratele la abdomen etc adica sa am tot corpul bine facut dar fara sa folosesc haltere sau alte greutati

Răspuns Câştigător
| Ionutz_9325 a răspuns:

Salut...daca faci in fiecare seara 10-15 flotari si 40-50 de abdomene a cate 5-6 serii (depinde cate poti tu acum) o sa se formeze cu timpul si o sa dea rezultatewinking funda?

2 răspunsuri:
| ionutmystic a răspuns:

Daca ai masa musculara si esti gras, poti incepe prin a slabi si a face exercitii usoar (flotari, abdomene, tractiuni etc.) si pe masura ce slabesti muschii vor incepe sa iasa la iveala.
Daca esti slab o sa ai mai mult de munca. Intra pe scoobysworkshop.com si o sa gasesti multe informatii folositoare plus multe clipuri video care iti vin in ajutorwinking

| aleceandra a răspuns:

Fara haltere si greutati nu cred ca poti face mare lucru.