| Cosmin95 a întrebat:

Salut.Sunt Cosmin si de la 12 ani trag de fiare, acasa, haltere si gantere.Am luat locul 2 in generala la skandberg si am muschi frumosi la maini.La maini am muschi. As vrea sa stiu cum sa fac si eu pectorali si patratele la abdomen. orbim la idul cosmin_lata sau la cosmin_lata@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| stangaionut a răspuns:

Sall pai patratele le faci facand abdomene dar rezultatele o sa apara peste 1 luna 2 oricum bft

2 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Pt piept fa flotari si pentru abdomen fa abdomene, sunt mai multe exercitii pentru abdomen, cauta pe google...dar daca ai grasime pe abdomen nu se va vedea nimic.

| c4t4lin a răspuns:

Palmele sa fie departate cand faci flotarile...dar nu stiu de ce te`ai apucat sa tragi de fiare la 12 ani!