| Piku a întrebat:

Astazi dorm la o fata ...si chiar nu ne vine in cap cum sa ne`o petrecem!puppy dog eyes Cine imi da cateva idei... logic funda!love struck pupp

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Hmm...
Imi aduci aminte de copilarie cand si dormeam la prietenele mele.Noptile acelea le petreceam in diferite feluri.De la petreceri in pijamale, pana a ne face la par/unghii pe timpul noptii, ne tot schimbam la haine si faceam sute de poze.Somnul venea tocmai spre dimineata.Dar pentru ca voi adolescentii din ziua de azi sunteti mai "versati", nu o sa va stea voua mintea la ceea ce faceam noi candva.Voi o sa vreti iesiri in cluburi(ocazie buna ca nu sunt parintii acasa).

10 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film
Sa radeti
Sa depanati amintiri
Sunt multe de facut

| Lyiia a răspuns:

Multe jocuri ca de exemplu:
-adevar sau provocare
-limbo[legati o sfoara si pe sub ea treceti fara sa va tineti cu mainile de pamant]
-carti [de joc]
-bataie cu pernele
-film+floricele
-asortati niste haine
-scrieti o poveste haioasa
-daca puteti faceti karaoke
-muzica+dans
-spuneti-va parerea despre prieteni/familie etc[pe rand]
Succes!

| Piku explică:

Eu sunt fata! si dorm la o fata

| spad3r a răspuns:

Deci sa nu va... eu zic sa va uitati la un film de graoza... poate te trezesti cu ea in brate, inchideti usile, sau nu, si mai bine o lasati putin deschisa sa va fie frica si dati drumu la film tare sa se auda calumea
funda? :O3

| AnaSury a răspuns:

Pai. Puteti sa va aranjati la par.
sa faceti bratarile prieteniei.
sa va machiati.
sa cantati.
sa scrieti poezii/cantece.
sa dansati.
sper ca te-am ajutat.

| RoNaLdO_2857 a răspuns:

Pai chemati sh voi cativa baieti.cvasmug sh bagati muzica\:d/ sh va distratii.:X Distractie placutaa:*

| FamilyRun a răspuns:

Luativa popcorn o sticla de suc pizza ceva frisca uitati-va la un film dezbr in pijamale inchidetzi usa dati la muzica pe PC. si DISTRATIVA jucati carti, sarutativa laughing ( daca sunteti.) Batetiva cu pernele noapte uitati-va la filme xxx... Stati pe net Datzimi o fundita SA VA DISTRI DOAMNELOR.:Xlove struck

| nom a răspuns:

Pai depinde ce rol are fata respectiva in viata tawinkingdaca iti e iubita,ar fi un moment oportun sa va lasati dusi de valwinking, daca nu, un film ceva...gasesti tu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti face multe lucruriwinking! Ca de exemplu, puteti sa cantati karaoke, sa fa machiati, si o bataie cu perne ar fi bine venita! Puteti sa mai ziceti si povesti de groaza. Sper ca te-am ajutat!

| Johnny_3797 a răspuns:

Depinde in ce relatie esti cu fata,cel mai bine este sa aveti o noapte de amor,daca nu atunci sa va faceti masaj unul la altul, sa va uitati la niste filme, sa pregatiti ceva delicios si cel mai simplu este sa o intrebi pe ea ce ar dori sa faca happy