| daniela_4247 a întrebat:

Avand uterul retrovers si am inteles de la doctor ca-l am si ifantil, poate fi acesta o problema mare de nu pot sa fiu mama atat de repede precum ne dorim noi eu si sotul meu?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poate fi o problema. Cat de mare depinde in special de dimensiunile uterului (daca poate creste suficient sa poarte o sarcina) si de starea ovarelor (daca si ovarele sunt incomplet dezvoltate - infantile, s-ar putea sa existe probleme de fertilitate. medicul care ti-a pus acest diagnostic poate sa-ti dea mai multe detalii.