| dede61 a întrebat:

Bun ee urgent! sa va explic :Eu am avut o profa de engleza si am renuntat la ea si facea ora cu 10 lei parca nu stiu. Dupa, adica acum 3 saptamani mi-a recomandat-o cineva si noh am acceptat ii cam da cam multe teme trebuie sa invat si maine dau test din prezentul continuu si prezentul simplu si...nu stiu la care profa sa merg. help. funda

2 răspunsuri:
| Alexandra87889 a răspuns:

I. Nu stiu cat de buna esti la engleza dar la romana esti praf!

II. Ce.i aici bal de negri?

III. Nu am inteles nimic din intrebarea ta.

IV. Pa, pa!

| Aneetteee a răspuns:

Nici romana nu sti, dar engleza.
Zici ca la cea care ai fost dadea prea multe teme. Pai asa trebuie, ca trebuie sa inveti, nu sa dai banii degeaba.
Si prezentul continuu si prezentul simplu invata-l din caiet, mai fa exercitii pe baza lui si vrei invata ceva.winking. Mult noroc.