| alexx_8375 a întrebat:

am luat dupa un site trade hack pentru metin2 si imi cere parola, daca o stiti spuneti si mie, versiunea este 9.0

47 răspunsuri:
| Raduu4ever a răspuns:

Iti dau eu linkul si le dau la toti cei care imi dau vot aici http://castigapremii.com/profil/2064

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Spiddy a răspuns:

Exista si eu am hack trade, dar pentru private straight face

| KoKo_1571 a răspuns:

LoooL e usor numa nu spun in public uite baga id mew : hackers_xp@yahoo.com si vb sall.

| alex1997 a răspuns:

Da bine zice alex daca nu stiti nu mai vorbiti! Hack trade merge...

| Ilumminattul a răspuns:

Uite aici un trade hack nou su toate actualizarile la zi, merge 100%.

http://fastupload.ro/70c81c53a141b25060e2bdb789a81a36.html postat la 30 Ianuarie 2016 14:43

| Lukciu a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private],LureHack,TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.

| alin07 a răspuns:

Cautam MEMBRI... cei care se inregistreaza vor primi cele mai noi editi ale hackurilor si update pe BD saptamanal...Membri V.I.P. primesc noul config yang hack (functionabil de la lv 1) DACA NU CREDETI VA dau SI VIDEO:P

DACA SUNTETI ACTIVI SI AVETI EXP PRIMITI MODERATORI SI PUTETI FOLOSI HACK YANG CONFIG si HACK MD!

PENTRU VIP 5 Euro... se dau si premi mai multe vedeti pe forum

IMI CER SCUZE PENTRU POSTUL TRECUT add alin07.cosminxzone

Demonstratie HACK MD: http://www.youtube.com/watch?v=Bkhjsfpvpdw Trebuie sa aveti lvl 40+ daca Vreti sa folositi de la lvl 1 trebuie sa aveti MODERATOR sau SUPERMODERATOR (timp de 3 luni)...Sau VIP cu acces la hackuri...

DOVADA CA NU am fost CONTURI : http://www.youtube.com/watch?v=zsj7AoAUNbw ... NO FAKE lol!

SITE: http://cosminxzone.forumhit.ro/register ... va inregistrati . Dupa ceia va logati dati la hack-uri metin2 si veti gasi acolo hackurile de mai sus. Descarcarile lor le gasiti in videoclip la fel si TUTORIALUL

| Xraullll a răspuns:

Alex
da-mi si mie un hack id puiu_raul1@yahoo.com

| XcatyX2011 a răspuns:

Alex zi-mi sh mie siteul de une l-ai luat ca m-au innebunit astea

| porthos a răspuns (pentru XcatyX2011):

Http://www.megau.pload.com/? d=6OHS0V4G trade hack by banjo functional pe ro (megaupload trebuie scris legat, fara punct la mijloc)

| bacica a răspuns:

Ba da exista hack ce tot spuneti am hack de +9 cheat engine am 2 fms +9 si un rib

| Edy2010 a răspuns:

Baa no fii parola d la contul de metin? sau o fii la misto chestia cu parola mda...