| Someoneeene a întrebat:

Am un catel ciobanesc german, este mic si imi ia tot ce gaseste si il lasa prin tota curta. ce pot sa ii fac? daca stie cineva un site care imi arata cum sa il dresez va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand cainele e mic are chef de joaca si trebuie sa-l mai inveti chestii care nu trebuie sa le faca (le ascunzi sau il lasi un timp sa mearga prin curte apoi il prinzi in lant) ca sa nu mai faca ravagii.

| Someoneeene explică (pentru mgtow):

Acum este in lant, dar daca ii dau drumul... imprastie si gunoiul. eu cautam o solutie sa nu mai stea in lant pentru ca imi este mila de ea sad

1 răspuns: