| 123456 a întrebat:

care imi zice si mie cum fac cand imi schimb numele din lista de messenger ca sa fie la toti prieteni mei acelasi nume...big grin

Răspuns Câştigător
| .LoLo. a răspuns:

Deci. In primul rand Buna>; d<

Asa.

Intrii pe mess -> actions -> send my contact details -> Ii selectezi pe toti din lista -> Dai Ok -> scrii ce nume vrei -> save & close _> finish

That`s ithappy
Fundita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Click dreapta pe tine. sper ca te ai in listawinking apoi contact details si apoi iti schimbi acolo, pui ce vrei dai save =>finish si gata! ca sa trimiti la altii : dublu click pe persoana sus actions=>send my contact details=>save=>finish si asa trimiti la pers aia si trebuie sa iti accepte.asa faci la toti Funda?

| FulgerMQ a răspuns:

Nu stiu!

| DisforDeea a răspuns:

Selectezi toata lista. dai click dreapta->send my contact details si gataa happySper ca ai inteles