| PandaGirl a întrebat:

Sunt sigura ca fiecare are cel putin o intamplare amuzanta sau penibila! Va invit sa puneti intamplarile voastre aici!big grinOricate vreti sa scrieti!happy
Fundita!

12 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Am fost in vacanta in Turcia si am plecat sa vedem Istanbulul pe drum mi-s-au rupt adidasii asa ca am cumparat o pereche de incaltari de acolo ...am mers ce am mers si la un moment dat se cam termina umbra afara fiind vreo 40 de grade cred am mers pe la soare timp de 2-3 minute dupa care m-am impotmolit in asfalt mi-au ramas talpile in sosea lipite m-am facut de ras toata lumea radea de mine laughing

| ydaa a răspuns:

Intrebare: paduchi pot avea puricilaughing?

| Ramo024 a răspuns:

Cand eram in facultate stateam la gazda, intr-un apartament la parter. Sarmele de rufe erau in curtea blocului. Eu am sarit pervazul si m-am dus sa intind rufe intr-o seara. Eram imbracata cu un halat de baie scurt si aveam in cap un prosop (ma spalasem pe cap). Cand am vrut sa sar pervazul inapoi in casa, n-am mai putut, ca era prea inalt. A trebuit sa inconjor blocul si sa intru in casa pe usa principala, in halat de baie, cu prosop in cap si cu ligheanul in care fusesera rufele in mana. Noroc ca era noapte, ca aratam de parca scapasem de la balamuc.

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

De exemplu un baiat mai mare mi-a dat cu o piatra si dupa 10 min am inceput sa ma matai sau cand m-am ascuns in spatele unui prieten si nu o vazut timop de 10 min si ma tot cauta ingrojoratutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic, am calcat din greseala o ratusca mica, si i-am rupt piciorusul.de mila fiindca nu putea merge si tipa, am zis sa o omor repede cu o caramida sa nu mai sufere.si am dat cu caramida.de vreo, 5-6 ori.ca nu o nimeream bine.la anii aia, eram mititel asa m-a dus mintea si mila. stiu ca n-o sa ma iubiti pentru asta, da asta e. e penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan eu nu mai pot sta la pc, dar daca esti dragut/a mai putea astepta pana maine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! big grin pai eu am mai multe, dar una mai recenta s-a intamplat la ora de engleza cand a trebuit sa traduc o lectie si cand am ajuns la propozitia:she work in a cafe am tradus in loc de cafenea cafealaughing si asa foarte sigura de ce ziceam ca ''ea lucra intr-o cafea'' rolling on the floor am ras toata ziua mai ales colegele mele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa deci :

Eram cu niste fete ( roxana, alexandra, oana, iulia ), iar Alexandra a zis :

-Hei fi atenta, aici scrie capra
Roxana :
-Cei cu mine?

sau mai stiu una super cool

O fata de la gradinita s-a schimbat in pijama si nu si-a lasat chilotii pe ea, iar cand s-a schimbat la loc nu si i-a mai pus, deci ramasesera niste chiloti in plus, iar cand educatoarea ii intreaba pe toti ea zice ca fusta pe care o purta nu se poarta cu chiloti!
Stiu e cam penibil sa spun o intamplare despre chiloti, dar e amuzanta!

Mai am foarte multe, dar mi-e lene sa le scriu!

| Andreea_4778 a răspuns:

Cea mai penibila cred ca a fost in urma cu 6 lunilaughing. Ma intalneam cu un baiat pe care mama nu-l accepta:-(. Am plecat de acasa spunandu-i mamei ca ma duc la o prietena.Chestia a fost ca mama nu era acasa, ci atunci venea de la muncalaughing. M-a vazut cu el si bineinteles ca a iesit cam urat. M-am certat cu el foarte tare, dar acum, uneori, imi vine sa rad cand ma gandesc cum fugeam de acasa sa ma vad cu un baiat pe furislaughing.
Cea mai amuzanta si in acelasi timp penibila cred ca a fost la ziua unui prieten.Eu cu o prietena trebuia sa ii ducem tortul. Cand sa intram in camera respectiva, s-a luat lumina, ea s-a impiedicat de pragul de la usa si am cazut amandoua fix pe tortrolling on the floor. Bineinteles ca lumina a revenit cand am cazut noi.Deci toata lumea a prins faza si au inceput sa se bata cu friscalaughing.

| Andreea_4778 a răspuns:

Eu faceam multe chestii cand eram mica. Aveam ceva cu bibelourile. I le ceream mamei si daca nu mi le dadea tipam, plangeam.Si ea, ca sa tac din gura, imi dadea ce vroiam. Initial ma jucam, dar dupa maxim 2 minute pac! cu ele de pamant. Asa faceam cu toate.Saraca mama!laughing Desi stia ca le fac tandari tot mi le dadea.
Sau stii cand au aparut bancnotele alea de 2000 de lei? Atunci tin minte ca a venit tata si mi-a dat unalaughing. Eu n-am vrut sa-l cred si m-am pus pe taiat.Am taiat marunt vreo 20 de bancnote din alea. Apoi ma chinuiam sa le lipesc la locrolling on the floor. Vroiam sa ma duc sa-mi iau ciocolata cu ei.
Sau la gradinita.Imi placea de un baiat. Ziceam ca ma marit cu el, iar daca vedeam ca sta vreo fata cu el, ma duceam la el si-l pupam. Vroiam sa le arat ca e al meulaughing