| dinu95 a întrebat:

As vrea sa im fac un videoblog pe youube si nu stiu ce subiecte sa abordez. Vas fi recunoascator daca mi-ati da cateva idei.

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca stai la tara filmeaza natura din afara satului, imagini cat mai frumoase fara sa prinzi casele oamenilor sau masini trecand pe strada, fa mai multe poze si incearca sa faci un filmulet cu ele in movie maker, succes daca ai nevoie de ajutor cu pozele si movie maker te ajut eu, id meu cristi_privat

| RB26DETT a răspuns (pentru RB26DETT):

Sau poti pur si simplu daca esti la oras, filmeaza masina unui prieten daca o are tunata cum demareaza sau cum face el scamatoriii prin oras, incearca sa nu ii filmezi si numarul de inmatriculare tongue

| Paulystar a răspuns:

Poti sa faci scatch-uri! Sau challenge-uri!
Scatch=tipuri de elevi, aplicatiile in viata reala, cum ma pregatesc de test.
Challenge=porovocare, gasesti idei pe net

| savuandreeasilvia a răspuns:

Orice cu pisici sau alte animale de companietongue