| pufosheniapufoshenia a întrebat:

ce jocuri mai jucati(Intel pentium 4, 2.8 ghz, 512 mb ram)?

3 răspunsuri:
| Creatorul24 a răspuns:

Uite pe site u asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx# vezi daca jocurile merg pe calculatorul tau. Daca dai click pe a doua casuta iti aparte o lista lunga cu jocuri :) Funda daca te am ajutat :)

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Pff pe pc tau nu prea merg asa de multe dar uite ce ma joc eu:
Angry Birds Space
Call of Duty Modern Warfare 2 SP
DiRT 3
Dirt ShowDown
FIFA 12
JustCause2
Left 4 Dead(Asta ti-ar merge si tiebig grin)
Minecraft(si asta ti-ar mergewinking
Need For Speed Shift
Off-Road Drive
Pes 2012
Sega Rally(Asta iar ti-ar merge)
Virtua Tennis 4
WheelMan
Fundahappy?

| St3F4n a răspuns:

Pentru sistemu tau iti recomand gothic 1 si 2 nfs most wanted... warcraft 3 reign of chaos/the frozen throne mie astea imi plac cel mai mult si merg pentru stistemul tau :X