| crisbens33 a întrebat:

Buna TPU cum sa fac sa stau toata noaptea treaz? o data am stat si mi-a placut! funda!

19 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

O coca-cola o cafea un energizant si...cel mai important element PC-ul!

| vlad89c a răspuns (pentru Иαяʋтσ):

100% de acord cu tine, dar fara energizant, energizantul nu e ca sa stai treaz; e ca sa faci miscare, sport, etc; dar in nici un caz sa stai si doar sa ramai treaz.

| Иαяʋтσ a răspuns (pentru vlad89c):

Eu cand am baut prima data m-am culcat pe la 10-11 si m-am trezit pe la 2-3 si n-am mai putut sa dorm toata noaptealaughing

| vlad89c a răspuns (pentru Иαяʋтσ):

Da, dar energizantul creeaza chiar multe probleme de sanatate daca il bei si doar stai, el se consuma inainte sa mergi la sala, sa faci sport, sa ai pe sa il consumi, pentru ca el face sangele sa mearga mai repede prin vene catre inima, si daca tu stai, si faci chestia asta de multe ori, e foarte posibil sa faci infarct;.

| Иαяʋтσ a răspuns (pentru vlad89c):

Aha mersi

| NoShit a răspuns:

Te uiti la seriale care te tin treaz pentru ca au suspans. Am stat de multe ori pana la ora 5 dimineata uitandu-ma la Dexter fara sa beau cafea, cola sau alte energizante.

| cryyysss a răspuns (pentru NoShit):

Eu m-am caat odata

| τττ a răspuns:

Buna.Sa iei drogurilaughing, sa fumezi pana nu mai potilaughing. GLUMEAM!
Cel mai simplu ar fi sa:
1) Vorbesti la telefon cu un prieten despre subiecte interesante la care sa nu te ia somnul.
2) Iti pui un film, dar dai mai tare boxele ca sa nu adormi.
3) Iti faci curat in camera...
4) Daca esti stilul mai nebunatic poti da o petrecere pe ascuns de parinti in camera ta.
5) Incuie-te in camera ta pentru nu ai deranja de parintii tai si da muzica la maxim.
Sau...fa-i metoda care ai facut-o si atunci cand zici tu ca ai mai stat treaz rolling on the floor
Noapte alba!

| DushulRece a răspuns:

E ca si cum ai vrea sa iti bati un cui in cap, de ce sa iti dai peste cap somnul?

| victor333 a răspuns:

Te gandesti ca daca nu stai treaz mori!

| MasterSpirit a răspuns:

Prietene,nu fa asta, eu ma culc la 7 dimineata si ma scol la 2... pierd aproape toata ziua, si ***, e aiurea.

| vladorcolac a răspuns:

Cel mai simplu mod in care poti sta treaz toata noaptea este : Trebuie doar sa te pui sa dormi dupa-masa pe la ora 15/16 si apoi cand te vei trezi nu vei mai avea nevoie de somn pana a doua zi pe la aceleasi ore

| butaandreea a răspuns (pentru vladorcolac):

Asta e adv mi-a fost de folos, uite si acum sunt treaza big grin big grin big grin

| crisbens33 explică:

Ce imi trebuie pentru sa nu dorm?

| DomnulPufos a răspuns (pentru crisbens33):

Sa faci miscare noaptea

| crisbens33 explică:

Crezi ca daca stau pe calcu si ascult pe http://www.youtube.com/watch?v=QWZ_XFdzzd4&feature=player_embedded#! crezi ca nu dorm?

| CristinaEly a răspuns:

Ia niste gheata si cand ti se face somn bagati un cub in bluza sau apa rece cand adormi baga capu in castron. dati palme cand ti se inchid ochii, gaseste un prieten stai sa vb cu el pana trz, bagati muzica la casti la maxim sa nu deranjezi parintii, si cel mai eficient....cand ai vrea sa dormi canta JB baby baby ohh sa vezi cu te trezesti.laughing

| Ely3 a răspuns:

Cum a spus si unocaid e foarte aiurea. si eu fac la fel. ma culc la 9 si ma trezesc la 6 straight face. aiurea rauu.