| Bububu01 a întrebat:

De câtva timp am dureri groaznice de spate. Nu ma doare oriunde, ci deasupra rinichilor. Stiti cum sunt rinichi unul intr-o parte unul intr-o parte ma doare pe mijloc, cum ar veni. Între ei dar mai sus, fix deasupra. Cum ar veni exact in mijlocul spatelui. Nu ma doare toata partea ci intr-un singur punct, exact pe mijloc. Ce pot sa fac? Ma doare de nu mai pot daca incerc sa ma misc intr-o parte sau asa ceva. Dau vot si funda răspunsului ajutator. happy

Răspuns Câştigător
| CrissuMv a răspuns:

Incearca sa te dai cu spirt, si cu o crema de corp, daca nu ajuta incearca sa te duci la un medic, pana nu e prea tarziu. Funda?

1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

Asa ma durea si pe mine si am fost la un control, mi-a facut radiografie la coloana si am aflat ca am cateva vertebre tasate si de-aici si durerea. Noi n-avem de unde sa stim ce ai si ce sa faci. Cel mai bine e sa mergi la medic pentru a nu fi ceva care se poate agrava.