| Puffulets a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce sa fac afara cu prietenele. m-am saturat de plimbari, spart seminte, jucat carti si alte chestii. aveti si alte idei?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Role.biciclete,plimbari in parc, shopping, poze prin parcuri..gasiti ceva amuzant, mergeti la o pizza.

| lumy4u a răspuns:

Mergeti intr-un parc si inchiriati biciclete, asta daca nu aveti deja, mergeti la sala, la film, alergati in parc etc

| harhas a răspuns (pentru lumy4u):

Astia au uitat sa mai joace sotron.au uitat sa se adune in gasca sa mearga la un film, la un teatru, pff.dar nu uita, au sa se intoarca timpurile alea in care o sa isi doreasca sa mearga!

| lumy4u a răspuns (pentru harhas):

Poate,dar nu ai de unde sa stii tongue nu toate lumea isi permite sa mearge tot timpul la film, pizza, etc. eu una sunt dependenta de cinema, trebuie sa vad ABSOLUT TOT ce apare nou big grin

| harhas a răspuns (pentru lumy4u):

Mna vezi? ....bine faci, si eu am asteptat cu sufletul la gura sa intre pe piata`The amaizing spiderman` big grin tongue...dar, ideea este ca nu stiu sa se organizeze!

Întrebări recente