| Paul_Stoica_1998 a întrebat:

Merg in tabara. spuneti-mi si mie niste chestii(activitatii) ce le-as puteam face in afara de carti, table, etc...

2 răspunsuri:
| bibsy a răspuns:

De exemplu, vad ca ai o poza cu o chitara, deci esti apsionat de asta, poti sa-ti iei chitara in tabara si sa descarci tot felul de cantece de pe net, le printezi versurile si cantati in fiecare seara cevabig grin o alta idee buna ar fi sa va impartiti secretele mai putin rusinoase, asa puteti deveni mai rapid amici! Have fun big grin si daca mai ai nevoie de sfaturi ma gasesti pe me_axxa_mariciuy big grinbig grin! Keep calm and have a great summer!

| Paul_Stoica_1998 explică (pentru bibsy):

O chestie ar fi bagajul..nu trebuie sa fie voluminos big grin ..in fine.multumesc oricum