| Linda724 a întrebat:

Ziua mea de nastere este peste 2 saptamani si 5 zile.Inca nu m-am hotarat cum s-o organizez. Am nevoie de un sfat despre ce jocuri m-as putea juca dar sa fie distractive gen scaunele muzicale, adevar sau provocare dar totusi avand in vedere ca mi-o tin acasa. Dati-mi exemple si de alte activitati care le-am pute face sau filme frunoase la care ne-am putea uita va rog! Multumesc anticipat! :* happywinking

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Multi inainte incearca telefonul fara fir si poti face chiar o piniata https://www.youtube.com/watch?v=44JYARhkFe8 de asemenea si jocul de carti minti

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Varsta te rog sa stiu si eu acolo ce gen de jocuri.

| Linda724 explică (pentru EneCristian):

Ti-am dat deja exemple de jocuri si implinesc 11 ani.

| EneCristian a răspuns (pentru Linda724):

Multi inainte incearca telefonul fara fir si poti face chiar o piniata https://www.youtube.com/watch?v=44JYARhkFe8 de asemenea si jocul de carti minti