| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cititi cu atentie! As vrea sa-mi redecorez camera ( doar mobila) nu si culoarea peretilor. Imi place o camera vie! Cum as putea sa mut mobila incat acum este : dulapul este un set cu inca 2 dulapuri care ocupa o parte de camera ( nu-l pot muta) Televizorul se afla in fata unuia dintre colturi a dulapului, urmatorul perete pe aceasta este geamul iar langa este un dulapior mic unde tin parfumurile, cremele etc.happy in paralel cu acest perete se afla si un birou pe care se afla laptop-ul, iar spre ultimul perete se afla din nou un geam, patul care de fapt e o canapea cu colturi dar care este intinsa. deci? cum as putea s-o redecorez? (mobila, cum s-o mut )?

2 răspunsuri:
| sergiu27 a răspuns:

Pui postere pe pereti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici nişte modele :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper că te poţi inspira măcar puţin de aici. Dacă îţi rămâne spaţiu gol şi ai talent la desen, poţi să pictezi peretele! Baftă.