| SmileAndr33a a întrebat:

Vreau sa-mi dati o idee despre un proiect la engleza. Proiectul trebuie sa fie original si interactiv, sa starneasca entuziasm. Ce-a mai buna idee va fi premiata cu o

5 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

In ce domeniu trebuie sa fie proiectul?

| SmileAndr33a explică (pentru cinderellaindreams):

Orice domeniu, dar sa fie ceva care sa starneasca curiozitatea ascultatorilor, sa nu se plictiseasca ascultand ceva banal.

| ScumpikaTha a răspuns (pentru cinderellaindreams):

Asta voiam sa intreb si eu :3

| cristina10cris a răspuns:

Poi pune si tu ceva ce nu au mai auzit pana acum uite nite siteuri:www.http://stiati.ca/ sau http://www.descopera.ro/ pune si tu ecva ce nu stiu sau nu au auzit.Succes!

| Carina2306 a răspuns:

Hey! ai putea face un proiect despre o ciocolata care iti place tie.dai mai multe informatii despre ea, iar la sfarsitul prezentarii dai fiecarui elev cate un patratel de ciocolata ca mostra sau ceva de genu. si la fel ai putea face cu alte chestii, dandu-le apoi "suveniruri" sau "degustari".