| IHateLuvStorys a întrebat:

Vreau si eu va rog mult niste statusuri pentru cineva care m-a dezamagit profund.Credeam ca nu ma va dezamagi dar a facut-o.Si as vrea niste statusuri despre astasadsad! >Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

@ cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

@ ia'ma de mana. hai sa trecem peste toate impreuna.

@ de mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa.

@ As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. as vrea ca timpul sa'l opresc, sa-ti spun de fapt cat te iubesc!

@ o sa-ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea.

@ iubeste'ma cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie cel mai mult.

@ minte'ma ca ma iubesti, te voi minti ca imi pasa!

@ am invatat ca oricat ai plange, lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta!

@ spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat, imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte.
Imi pare rau de tine, sper sa te refaci incurand :* Si sper ca am ajutat:*
Pa-pa

4 răspunsuri:
| problematic a răspuns:

Vezi ce gasesti aici.
http://statusuri.pe-internet.com/

| pac2oo6 a răspuns:

Mai bine vezi de drumul tau si lasa asta in urma... ca nu te ajuta asta cu nimic...

| crisgently a răspuns:

Nu pune la suflet. se va mai intampla, din pacate.asa e viata!

| Deca a răspuns:

Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta,

Iar daca cei care te iubesc te vor trada

Zambeste-le sa simta indiferenta ta

iubeam si eu candva 2 ochi kprui

dar ce pacat ca ochi lui minteau

iar eu intotdeauna ii credeam...

Întrebări recente