| MonsterBunny a întrebat:

Olla.Hai sa radem putin. Spuneti-mi cele mai haioase intamplari/momente din viata voastra. Cel mai amuzant va primi funda

Răspuns Câştigător
| alyzee a răspuns:

Nu va inteleg fratilor deloc, daca nu va convine treceti peste intrebarea asta si vedeti-va de drum. Nu va obliga nimeni sa-i raspunde-ti si cum nu a facut-o nimeni pana acum, am sa incep eu.
Era vara si tocmai imi cumparasem o rochita vaporoasa, alba, fara bretete, si pana in pamant, cum se purta atunci. Eram pur si simplu indragostita de rochita aceea si ma simteam super bine in ea. Intr-o zi, imbracata cu rochita cu pricina, ma intorceam acasa din oras, stateam in statie plictisita asteptand maxi taxi, cand intr-un final acesta a venit, m-am urcat hotarat si putin grabita in el, atat de grabita incat la ultima treapta, am calcat pe rochita la spate, asta impreuna cu impulsul de a urca...a facut sa se retraga partea de sus a rochiei, eu ramand in sanii goi, in maxi taxi inainte sa va bucurati prea tare va mai spun ca in maxi nu erau decat soferul ( care se uita inainte hehehehe) si doua babe in ultimul rand care prea ocupate cu susoteala lor nu au bagat de seama nici viteza cu care mi-am tras rochia la locul cuvenit si nici cum m-am lasat pe scaun multumind toti sfintilor ca nu era plin maxi taxiul cum era de asteptat la ora aceea.
In concluzie, inca mai imi place rochia aceea, inca o mai port dar niciodata, sub nici o circumstanta cand e de mers cu vreun transport in comun.

| MonsterBunny explică (pentru alyzee):

:-)). Foarte tare faza.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu spui tu ceva haios?

| QriLee a răspuns:

De ce intrebarea e de prost gust? Mie mi se pare interesanta: Intr-o zi faceam un proiect cu colega mea.Eu aveam o masa cu 2 picioare care o sustinea foarte bine. Dupa cateva min. ne-au apucat nebuniile.M-am urcat pe masa iar ea a alunecat ca un skateborb dar apoi toate lucrurile de pe masa au fost imprastiate.Deci dintr-un simplu dans a iesit o nebunie pe care nu mai vreau s-o fac.

| Prochill a răspuns:

Intamplarea mea amuzanta e, Ca eram intr-o zi pe saitul www.TPU.ro la care am dat de intrebarea ta de prost gust.

| darrio2007 a răspuns (pentru Prochill):

Ok

| MonsterBunny explică (pentru Prochill):

Mai daca nu va place intrebarea si o considerati ''de prost gust'' nu mai raspundeti la ea. Multumesc pentru. intelegere

| E8841942 a răspuns:

Îmi pare rău că dau un aşa răspuns dar dacă vrei istorii apoi nu ai accesat saitul potrivitwinking Deci făţi un Blog unde crezi că toţi işi vor spune toate istorile...