| Aishaa a întrebat:

Care este cea mai hazlie intamplare care vi s-a intamplat? Ribon for the best.

3 răspunsuri:
| Aishaa explică:

Ia incearca sa stai in cap si-ti dau funda.

| basexcu a răspuns:

Ia incerca sa iti ti respiratia in timp ce imi dai fundita!

| Aigan a răspuns:

Pai...sa ma gandesc...Cred ca cea mai hazlie a fost cu un baiat de la scoala. In clasa eram indragostita de el, apoi nu mi-a mai placut, apoi am aflat peste trei ani cand s-a mutat in anglia ca ii place de mine. Eram socata! De mine? Imi zicea ca de alta colega! Oau! Si pana la urma s-a sfarsit ca lui ii place de mine, iar mie de alt baiat.