| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| Nicula_Segiu_1996 a răspuns:

As vrea si eu un metin bun de care sa nu te plictisesti stiti vrunu?
si sa aiba rate bine bns la fel si itm 2013

| DejaVu2 a răspuns:

Metin2-Evolution
faci repede bani armele evolueza din altele mai mici.
Alea mici costa in jur de 50kk-30kk
Cresti ff repede pana la lvl 150 de acolo cresti cam greutwinking Ma cheama TheSuraKil
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| cristy_1224 a răspuns:

Metin2dx e gm mode merge cu coduri uite aicea site http://metin2dx-remix.ucoz.com/

| Orfic a răspuns:

Mt2GoodOfWar

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer...este cel mai tare

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer cel mai tare

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer

| robert_4082 a răspuns:

Incearca un metin privat cu mc sunt cele mai tari cauta unu cu lv max 200 si ceva e cel mai taretongue

| Metallistu a răspuns:

Dupa parerea mea de expert metin2:D iti recomand metin2 new world http://newworld-mt2.dyndns.org/site/ e pvp nu-i 24/24

| Radu_Mario_1996 a răspuns:

Cel mai tare este MT2 Hammer sv 1, e lv maxim facut tu doar trebuie sa iti bonusezi armele si armurile si accesorile. Daca ai nevoie de ajutor ma cheama AndreiShAtat

| raikiri_3431 a răspuns:

Hummer mt2 daca vrei iti dau si linkul http://hammermt2.servegame.com/

| mihai20016 a răspuns:

Metin2 gth cel mai bun

| onuts7 a răspuns:

Cred ca cel mai bun metin2 privat si pe care il joc acum este 4yoursmt2.ro incercati macar un pic sa il jucati si va asigur ca o sa va placa

| onuts7 a răspuns:

4yoursmt2.ro incearca'l

| Acasandrei_Stefan_1983 a răspuns:

Metin 2 tim!

| bogdansmeckeras a răspuns:

Sal incearca un joc nu metin2 un joc numit lol deci lol se cheama sau daca nu energy mt2 sau h1n1mt2

| bogdansmeckeras a răspuns:

Metin2 energy

| claudiu880 a răspuns:

Cel mai trebuie metin 2 privat este mt2 LUNARIS, metin 2 ligt

| seby_7567 a răspuns:

Cel mai super metin e hammer mt2

| Grec_Ionut_1994 a răspuns:

We fratilor ce metin ziceti voi este panarama avti item bune din prima la preturi de nimic asta nu-i metin ai panarama jucati mt2 tin sa vedeti ce cool e acolo nu va da mura-n gura in 3 zile faci 70 si acolo nu ai pose la eng de armuri

| mortino a răspuns:

Cel mai tare metin este mondialmt2 eu sunt gm si este foarte tare

| Dumitru_Gabriel_1996 a răspuns:

Cel mai tare este final mt2

| AlexBoss23 a răspuns:

Ma,toti ati zis hammer, mondial...gx..etc.si alte prostii, dar nimeni nu a zis nimic de vipstyle metin2, din otel faci smarald de 75, apoi otel albastru de 80, si din ala o armura argintie subtire(nu stiu daca o stit), iar din otravita. dupa nu stiu cate evoluari faci rinata, nu stiu din sirius ce se face ca inca am batalie +9 eu, iar la eventuri, sunt 2 posturi de GM, care posibil se castiga la OX, un post s-a castigat deja la Oangry ca erau 3), si uneori la OX, premiul este MD-uri sau Yangi, deci incercati-l pe asta, si app, fiecare caracter are 6 skilluri
app eu am momentan lv 85 ca nu am stat sa cresc.mi-am facut farmer pentru bani sa fac smaraldu ca trebuiesc perle rosie la fiecare +(150kk rosia)..MoDPvM ma gasiti in joc

| Volker_Robert_1998 a răspuns:

Cel mai smecher mt2 privat esti mt2 hotstyle

| WarMen a răspuns:

Cel mai tare metin eu as zice ca e hammer si cel mai naspa inushi dar stiu numai careva metine deci nu ma judecati!

| Magma_Corodius_1998 a răspuns:

4yours mt2 si mt2HotStyle

| florin_2929 a răspuns:

Metin2 tim

| KoJiroBoSs a răspuns:

Eu zic ca United mt2 cresti repede i sv fain sau poti sa incerci si hammermt2. funda?