| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| Cool_AnDu_1995 a răspuns:

Metin2Valkyrie

| axel_6752 a răspuns:

Incearca http://www.metin2privat.ro/ are misunile traduse in romana si e 100% romanesc.de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king.bafta!

| Necunoscutul2000 a răspuns:

Metin2 GX e pffffffffffffff incearca metin2 hakuna e ff misto si sunt magiile beton!

| membru_7364 a răspuns:

Cel mai tare e mt2hammer

| rorak1 a răspuns:

1 shadow mt2

2 empiremt2

3 mt2ro speed

4 dinamik mt2

| Nicula_Segiu_1996 a răspuns (pentru rorak1):

Care e mai fain din cele 4?

| ravi a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare mt2 este hammer dar nu prea mai joc acu joc wolfteam incearca-l e super tare

| Digon a răspuns:

Pai cel mai tare e www.metin2gx.ro la asta nu va ganditi da serios ziceti ca castigati euro da spuneti toti asa
Bafta la joc

| Digon a răspuns:

Sa moara gibilan

| robimad a răspuns:

Nu te lua dupa astia ca nu stiu cei ala metin.iti dau 3 metine supppppper
metin2 hakuna metin2 osiris si metin2 storn. Funda?

| audalbastru a răspuns:

Incearca http://www.metin2privat.ro/ e super tare si tradus in romana si client anti hack

| Paul0563 a răspuns:

Metin2 pvp si metin2 Black Magic

| Gabriel500 a răspuns:

Pacat ca i-ai dat funda lui dar al meu e mai bun http://www.astaria2.us/ la lv1 ati da lv 2 si otel+9
si din otel+9 poti face o armura de 90 si cresti repede dar ati trebuie inel ce se ia de la itemshop din joc de la negustoarea aia rosie si aia galbena in fine e cel mai tare joc dar si haylo si site-ul este http://haylo2.com/index.php si la asta in 3 ore am facut lv 80 dar si ultimate e tare siteu este http://ultimate-mt2.com/index.php? s dar faci greu pe ultimate si id-ul meu de mes este stefan.gabi45 poti sa ma adaugi la mes

| stoicheciu a răspuns:

Uita-te pe asta este hammer mt2 http://hm2.zapto.org/
plss funda

| stoicheciu a răspuns:

Incearca pe hammer mt2 daca vr site scrie la google hammer mt2

| ddffddsdd a răspuns:

United ca eram gm king2 excalibur plus 9
si epice *9

| David2001_2252 a răspuns:

Toate-s povesti vechi, cel mai tare ii MatrixMt2 are epice la npc si arme de la lvl 1 la lvl 60 la negustoru de arme la ala de armuri de la 1 la 54 CAM Naspa! da ii super mega tare eu joc de o zi si am lvl 74

Succes!happy

| David2001_2252 a răspuns:

Mda... sper sa-ti schimbi parerea. Cel mai tare e www.valmondial.fr

| WARbogdy21 a răspuns:

Metin2 Hammer e pentru boti atat dar incercati metin2 hotstyle rata 100% la yang la fierar si la celelalte! mai e misto si metin2 Calipso e un gen de metin2ro dar mult mai misto asesti arme peste lvl 30 si armuri max 42 in magazin otelul pica in lazi care le cumperi de la magazinul general! Funda plizz! maim ulte informatii la bogdan. jucatoru01! va rog funda va dau si site! site la Calipso este http://www.metin2calipso.com/index.php iar la hotstyle este http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home

| Ionita_Andrei_1992 a răspuns:

METIN2 NR LVL MAX 107 e cel mai tare mt2

| madutzu13 a răspuns:

Cel mai tare metin2 din lume este metin2 Wars armura cea mai buna kingul suprem arme super smechere si... dca iti place astept funda

| alexrazvan2000 a răspuns:

Iti dau un sfat cel mai cool metin2 e hammer mt2 te da 254 si te duci la una te face 255 la magazinw sunt numai itm +9 etc.

| teo13 a răspuns:

Incearca metin2 Legacy la inceput iti da lvl 230 dupa te duci la animale si in 5 minute faci 250 itm se evolueaza foarte usor si nu esueaza armeel si armurile sunt super belea stafful e prietenos la fel si playeri sper sa iti placa

| teo13 a răspuns:

Incearca metin2 Legacy la inceput primesti lv 230 apoi te duci la animale si in 5 minute faci 250 armele si armurile se fac foarte usor nu esueaza si sunt super tari stafful e prietenos la fel si playeri sper sa iti placa :*

| alexutzu5555 a răspuns:

T2hammer cel mai tare full arme+9 armuri+9 kinguri tot ce vrei

| tataruionut8 a răspuns:

Cel mai tare este Metin2Fun