| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafuri simple pentru scoala stiti?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Vezi aici cateva exemple interesante:

http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coada de cal, par intins cau buclat pe spate, o cosita intr-o parte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce zici de o scoada spic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul prins in coada cel mai simpla coafura pentru scoala

| Danyellaaa a răspuns:

Pai... eu pentru scoala prefer sa-mi las parul liber cu o agrafa sau o coronita. A sa e cel mai super

| Dina_6676 a răspuns:

Poti sa-ti impletesthi 2 koditze, sau chiar o klamitza sa-ti pui dintr-o parte si in alta...(blush). sau chiar cum au spus fetele sa te uiti in oglinda sa-ti faci singurika si o sa vezi cu care iti sta mai bine...sau poti sa inventezi la urma urmei si tu ceva

| eooCrisu_2579 a răspuns:

Pai...uite eu fac in urmatorul fel am breton intr-o parte adica emohee hee, inainte pentru ca aveam par lung imi faceam o coada de cal foarte suswinking acum ca il am mai jos un pic de umeri imi fc un coc si in ambele cazuri imi las bretonul liber happy.Daca ai breton drept si parul lung fa-ti doua codite :X daca il ai mediu lasa-l desfacut si ia partea din fata si prindeo intr-un cleste restul parului lasa-l pe spate :X. daca ai par lung si fara breton atunci fa-ti o coada sus si intr-o parte o sa arati super de tot daca il ai mediu puneti o bentita sau niste agrafe colorate. Sper ca sfturile sa iti foloseasca adica pe langa mine, pritenele mele se cuafeaza asa si arata super :Xlove struck:Xlove struck:X

| lovelygirl9887 a răspuns:

E simplu. iti impletesti o coada intr-o parte si iti lasi o suvita care o dai in partea cealaltahappy eu asa mi-l fac