| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce e mai bun pentru par fixativul sau spuma?
De la fixativ am auzit ca se poate face paduchi este adevarat?
P.S gel si cu ceara de par am deja

Răspuns Câştigător
| RozyRozyRozy a răspuns:

Cel mai bun este fixativul si nu este adevarat ca faci paduchi de la el. foloseste-l cu toata increderea! happy

7 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Deci iti zic eu am un var hair stylist.
De la fixativ se face paduchi doar daca este folosit in exces. Dar el mi-a zis sa iti zic sa folosesti spuma ca este mai buna.
Funda?

| VladPetcu a răspuns:

Stiu ca eu am raspuns al treilea dar eu m-am informat si vin cu argumente serioase si sigure.

| Patyi a răspuns:

Mi se pare mai bun fixativul, si nu, nu e adevart. Nici macar n-am auzit ca se pot face paduchi.

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Mie unul mi se pare mai bun fixativul. Cu spuma nu-mi sta deloc cum vreau... Si faza cu paduchii n-am mai auzit-o :\ E ridicol.

| Cioanca_Patricia_1995 a răspuns:

Amandoua sunt bune si sa stii fixativul nu face paduchi! Eu imi dau cu fixativ cand vreau sami stea parul si cu spuma inainte petru al putea aranja mai bine!

| AlexDng a răspuns:

Amandoua sunt bune, dar daca vrei sa-ti mentii parul intr-un anume mod, incearca dupa ce faci baie(dus) sa te usuci cu feonul, modelandu-ti in acel moment parul cum vrei tu.

| creatsa_5969 a răspuns:

Nu e adevarat ca de la fixativ poti face paduchi, folosesc fixativ de foarte mult timp si nu am facut paduchi, cel mai bun pe care eu il folosesc si recomand este Syoss! Este foarte bun! si fixeaza rapid, nu ingrasa parul sau lasa depuneriwinking